Přátelská utkání ve florbale a sálové kopané

Dne 19.11.2012 nás  navštívili žáci domova mládeže ze Střední školy oděvní, služeb a ekonomiky z Červeného Kostelce. Pozvali jsme je k přátelskému poměření sil a schopností ve florbale a sálovce.  V 17:30 bylo zahájeno florbalové klání, v čase 3x10 minut. Vedení se překvapivě ujali hosté, nicméně naši borci je úspěšně dotahovali, vyrovnávali a jednu chvíli i vedli. Hosté se však ukázali býti lepšími hráči a naši nakonec  podlehli ve skóre 15:10.

O hodinu déle bylo zahájeno utkání v sálovce, opět v časech 3x10 minut. Nutno říci, že předchozí prohra v našem týmu nezanechala žádné negativní emoce, naopak děvčata vyburcovala k vyšší aktivitě. Od začátku bylo jasné, kdo bude vést tuto hru. Po úvodních brankách naši vedení nepustili a zvítězili 7:3.

Nesmím opomenout, že v každém týmu byl povolen vždy jeden hráč opačného pohlaví. V 19:15 jsem vyhlásil vítěze utkání a odměnil je zaslouženou cenou. Ty však dlouho nevydrželi, oba nanukové dorty byly snědeny během pěti minut. Poté jsme se už jen rozloučili a předběžně domluvili  další meziinternátní přátelské utkání.

Za florbal: Maternová, Hanousková, Stehlíková, Janovská, Hanušová, Koutná, Tschöpová, Syrůčková, Konířová, Kodytková, Špačková, Hanušová, Morávek, Hrudík, Richter.

Za sálovku: Hanušová, Špačková, Konířová, Syrůčková, Koutná, Tschöpová, Janovská, Stehlíková, Hanousková, Maternová, Dítě, Holub, Prokeš, Soumar.

Všem tímto děkuji za účast a hájení barev našeho domova mládeže,

vych. Stratílek

Domov mládeže SOŠ OOM Malé Svatoňovice

Domov mládeže je typem ubytovny, ve které jsou ubytováni studenti SOŠ OOM.

Vybavení

Ubytování je zajištěno ve třílůžkových pokojích se sociálním zařízením na poschodí. Podlaha je kryta většinou kobercem. Pokoj je vybaven skříní, nástavcem, stolem, židlemi, poličkami, lampičkou. Na poschodí je kuchyňka se sporákem, lednicí, nádobami na jídlo i na vaření. V objektu je televizní místnost s videem, DVD a satelitem, klubovna s HIFI věží, bezdrátové připojení na internet, stolní kopaná, kulečník, šipky a stůl na stolní tenis.

Vychovatelé zabezpečují studijní dohled, nabídku zájmových aktivit s možností využít sportovní halu, tělocvičnu, posilovnu, saunu, travnatou plochu, tenisový a volejbalový kurt, lyžařský vlek. Jejich snahou je vést Vaše dítě k účelnému využití volného času a k rozvoji osobních a sociálních zájmů.

Ceník ubytování

Cena ubytování na měsíc je 800,- Kč.

 

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.