Den oteřených dveří

09.12.2009 23:07

V sobotu 5. prosince 2009 proběhl první den otevřených dveří v tomto školním roce. Každým rokem nás mile překvapuje stoupající počet počet návštěvníků a stejné to bylo i tuto sobotu. Společně s rodiči a dalším doprovodem nás navštívilo téměř 50 žáků 8. a 9. tříd základních škol, někteří si přišli na vlastní oči prohlédnout školní areál a zjistit podrobnější informace, jiní si už rovnou podali přihlášku ke studiu.

Úvodní seznámení se školou a informace k přijímacím zkouškám obdrželi žáci a jejich rodiče na domově mládeže, osobně je přivítal ředitel školy Ing. Bc. Vladimír Janus. Poté se jednotlivé skupinky vydaly na prohlídku školního areálu. Součástí prohlídky byla i návštěva "dojo", kde byli připraveni vyučující speciální tělesné výchovy se svými studenty s ukázkou toho, co se zatím naučili.

Věříme, že možní budoucí žáci naší školy tak odcházeli spokojeni. Nemalou zásluhu na tom mají i současní studenti, kteří pomáhali s organizací, přípravou vystoupení a celkovým průběhem sobotního dopoledne.

Dovolujeme si Vás pozvat na další den otevřených dveří, který se koná v sobotu 9. ledna 2010 od 8:00 do 12:00 hod. V případě, že Vám termín nevyhovuje, neváhejte nás telefonicky kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat i kdykoliv jindy.

Zpět

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.