Mikulášský badmintonový turnaj

12.12.2012 02:42

Druhým školním rokem vedu od září, pro žáky ubytované na DM, pravidelné tréninky  badmintonu. Scházíme se každé úterý a čtvrtek vždy v 15:00 ve sportovní hale naší školy.

Žáci své schopnosti, dovednosti, hodiny tréninků  a sportovního ducha zúročili 6.12., kdy jsem vyhlásil Mikulášský badmintonový turnaj. Přihlásili se nejen žáci, kteří pravidelně trénují, ale i jiní, kteří si přijdou bambec třeba jen vyzkoušet. Mnoho z nich je velmi překvapeno, že se jedná o sport velmi dynamický, pohybově náročný a že i zde je potřeba věnovat pozornost taktice.

Z časových důvodů se hrálo pouze na jeden vítězný set, kdy vítěz postupoval v pavouku dál. Na dva vítězné sety hrála až finálová dvojice. Byly to dvě hodiny úžasných sportovních zážitků, plného nasazení  a koncentrace, vítězství i prohry. První místo vyhrála Jana Hanousková, druhé Šárka Maternová a třetí Jaroslav Pařil. Ceny byly rozdány a koneckonců i snědeny ihned po skočení turnaje.

Děkuji všem zúčastněným žákům z DM: Hanouskové, Maternové, Pařilovi, Valčíkovi, Janovské, Stehlíkové, Blümlovi, Hovorkovi, Korhelové, Kodytkovi a Holubovi. Za DM a badmintonovou partu, vych. Stratílek

Badminton - Mikulášský turnaj (fotogalerie)

Zpět

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.