Přátelská utkání ve florbale a v sálové kopané

21.11.2012 02:00

Dne 19.11.2012 nás  navštívili žáci domova mládeže ze Střední školy oděvní, služeb a ekonomiky z Červeného Kostelce. Pozvali jsme je k přátelskému poměření sil a schopností ve florbale a sálovce.  V 17:30 bylo zahájeno florbalové klání, v čase 3x10 minut. Vedení se překvapivě ujali hosté, nicméně naši borci je úspěšně dotahovali, vyrovnávali a jednu chvíli i vedli. Hosté se však ukázali býti lepšími hráči a naši nakonec  podlehli ve skóre 15:10.

O hodinu déle bylo zahájeno utkání v sálovce, opět v časech 3x10 minut. Nutno říci, že předchozí prohra v našem týmu nezanechala žádné negativní emoce, naopak děvčata vyburcovala k vyšší aktivitě. Od začátku bylo jasné, kdo bude vést tuto hru. Po úvodních brankách naši vedení nepustili a zvítězili 7:3.

Nesmím opomenout, že v každém týmu byl povolen vždy jeden hráč opačného pohlaví. V 19:15 jsem vyhlásil vítěze utkání a odměnil je zaslouženou cenou. Ty však dlouho nevydrželi, oba nanukové dorty byly snědeny během pěti minut. Poté jsme se už jen rozloučili a předběžně domluvili  další meziinternátní přátelské utkání.

Za florbal: Maternová, Hanousková, Stehlíková, Janovská, Hanušová, Koutná, Tschöpová, Syrůčková, Konířová, Kodytková, Špačková, Hanušová, Morávek, Hrudík, Richter.

Za sálovku: Hanušová, Špačková, Konířová, Syrůčková, Koutná, Tschöpová, Janovská, Stehlíková, Hanousková, Maternová, Dítě, Holub, Prokeš, Soumar.

Všem tímto děkuji za účast a hájení barev našeho domova mládeže,

vych. Stratílek

 

Zpět

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.