Nové webové stránky jsou zde!

01.09.2009 07:00

Dnes byla oficiálně spuštěna naše nová webová prezentace.

Naše nové webové stránky jsou nyní přehlednější, měly by sloužit především studentům naší školy, zájemcům o studium, rodičům žáků, zaměstnancům a všem, kteří se zajímají o dění na naší škole.

Oproti předchozím stránkám budou častěji aktualizovány o informace a dění v průběhu školního roku, fotogalerii, změny v rozvrhu, atd. Pro návštěvníky našeho webu je tak nejdůležitější stránka novinky, kde budou zveřejňovány veškeré změny na našem webu. Pro studenty by kromě novinek měl patřit mezi pravidelně navštěvované kalendář akcí. O nových webových stránkách a dalších věcech můžete diskutovat třeba v našem novém diskuzním fóru, vyjádřit svůj názor můžete také formou anket, které se budou na webu objevovat.

Na úvodní seznámení s novým vzhledem našeho webu vám doporučujeme projít si mapu stránek.

Pevně věříme, že se na naše stránky budete rádi vracet.

Autor: pt

Zpět

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.