2009/2010

Okresní kolo ve volejbale - chlapci

6. 11. 2009, Trutnov

Naše škola se zúčastnila okresního kola ve volejbale, které se konalo 6. listopadu 2009 v Trutnově. Po postupu ze základní skupiny svedli studenti gymnázia s našimi chlapci boj o 3. místo.

Gymnázium Trutnov mělo výhodu domácího prostředí, kam se přišel podívat velký počet fanoušků, který se samozřejmě nechtěl smířit  se 4. místem. Po dlouhých třech setech nakonec naše škola gymnáziu podlehla, a celkově se z 8 týmů umístila na 4. místě. Do krajského kola postupoval bohužel jen tým na 1. místě, a tím bylo Gymnázium Dvůr Králové nad Labem, které porazilo SŠIS Dvůr Králové nad Labem.

Naši školu reprezentovali: Hrdlička Radek, Bahník Petr, Mohrmann Pavel, Jirka Mirek, Perný Martin, Šroll Boris, Prášil Filip, Mach Kamil, Ulrych Jakub, Kaizr Michal, Tryzna Aleš, Kňourek Filip

Autor: Martin Perný, 3.O

Fotogalerie

 

Okresní kolo ve volejbale - dívky

4. 11. 2009, Trutnov

 Ve středu 4. listopadu se uskutečnilo okresní kolo vo volejbale dívek. Přestože v základní skupině byly zápasy do poslední chvíle velmi napínavé (výjimku tvořilo utkání s dívkami z Gymnázia Trutnov), nepodařilo se našim volejbalistkám postoupit do finálové části. Alespoň trochu si tak spravily chuť v zápase o 7. místo, ve kterém porazili Gymnázium Úpice. Vítězem turnaje se stalo favorizované domácí družstvo Gymnázia Trutnov.

Naší školu reprazentovali: Andrea Hejčlová, Nikola Bělohlavová, Andrea Gonáková, Michaela Hadysová, Lucie Hvězdová, Nela Krausová, Nikola Marková, Milena Moravcová, Kateřina Nehybová, Alice Smolová, Kateřina Šmídová

Fotogalerie
 

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.