Pobočka Karate klubu Trutnov při SOŠ OOM Malé Svatoňovice

Pobočka Sportovního klubu bojových umění Trutnov působí ve spolupráci se Střední odbornou školou ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice od roku 2008. Pobočka vznikla především za účelem umožnit studentům zkvalitnění přípravy na maturitní předmět „Speciální tělesná výchova“ a dále pak vyplnění odpoledního volného času. V případě zájmu a volné kapacity jednotlivých skupin se mohou tréninků účastnit i žáci 2. stupně ZŠ nebo i ostatní veřejnost.
Karate klub Trutnov je klub s více než 30–letou tradicí, který se především zaměřuje na výuku karate a sebeobrany. V oblasti sportovního karate vychoval řadu výborných závodníků, a to jak na republikové, tak i na mezinárodní úrovni, včetně několika reprezentantů ČR tohoto bojového umění.

V Malých Svatoňovicích probíhají tréninky ve skupinách:
KARATE ZAČÁTEČNÍCI (výuka základů karate, možnost páskování na nižší žákovské stupně - vhodné pro začátečníky, studenty prvních ročníků, př. jako příprava na maturitní zkoušku z STV),
KARATE POKROČILÍ (pokročilá výuka karate, možnost páskování na vyšší žákovské stupně - skupina vhodná pro pokročilé karatisty, př. jako příprava na maturitní zkoušku z STV),
SEBEOBRANA (výuka sebeobrany s využitím karate (proti ozbrojenému i neozbrojenému útočníkovi, skupině útočníků apod. – vhodné pro studenty od 2. ročníků a výše, př. jako příprava na maturitní zkoušku z STV)

Hlavní trenér:

Lukáš Valenta – 2.Dan karate shotokan, učitel STV, trenér II.třídy karate

Asistent hl.trenéra:

Vít Kodytek – 6.Kyu karate shotokan

Lukáš Valenta, učitel STV

Vyhledávání

SOŠ OOM Malé Svatoňovice © 2009 Všechna práva vyhrazena.